دندان‌های زیبا داشته باشید!

انواع خدمات زیبایی دندان در کلینیک دندانپزشکی دیبا

برای بسیاری از افراد دندان‌های سفید و درخشان یکی از عوامل زیبایی و جذابیت صورت است. بسیاری از مردم به دلایل مختلف از رنگ دندان‌های خود راضی نیستند و به دنبال راه‌هایی برای سفید کردن آن‌ها هستند. برای سفید شدن دندان‌ها و زیبایی آن‌ها و همچنین درمان دندان‌ها، راه‌های مختلفی از جمله بلیچینگ دندان، ایمپلنت دندان، کامپوزیت و لمینت وجود دارد که تمامی این خدمات را می‌توانید با بهترین کیفیت در کلینیک دندانپزشکی دیبا در شهرک غرب تهران انجام دهید.

دریافت نوبت ویزیت کلینیک دندانپزشکی دیبا تهران

Previous slide
Next slide

کلینیک دندانپزشکی دیبــــا، تمامی خدمات زیبایی دندان را جهت رفاه حال مراجعین محترم، به صورت اقســـــــــــاطی انجام می‌دهد!

کلینیک دندانپزشکی دیبا جهت رفاه حال مراجعین خود، برای خدمات دندانپزشکی : انواع کامپوزیت دندان، لمینت دندان و ایمپلنت دندان شرایط پرداخت دندانپزشکی اقساطی به طور مستقیم و با چک صیادی در محل کلینیک دیبا را فراهم آورده است. پس از معاینه کامل و دریافت طرح درمان از دندانپزشک، هزینه کل فرآیند دندانپزشکی مورد نیاز شما برآورد خواهد شد، سپس شما میتوانید هزینه های دندانپزشکی خود را به صورت قسطی با شرایط زیر پرداخت نمایید:

پکیج اول:

50 درصد پیش پرداخت + هر دو ماه یک چک تا سقف 10 ماه

پکیج دوم:

40 درصد پیش پرداخت + هر دو ماه یک چک تا سقف 8 ماه

با استفاده از شرایط پرداخت قسطی کلینیک دندانپزشکی دیبا، دیگر استرس و نگرانی پرداخت یکباره و یکجای هزینه‌های دندانپزشکی خود را نخواهید داشت و میتوانید به آسانی فرآیند درمان دندان‌های خود را تکمیل نمایید. توجه داشته باشید همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره شد، در حال حاضر استفاده از شرایط پرداخت اقساطی صرفا برای خدمات کامپوزیت، لمینت و ایمپلنت در کلینیک دندانپزشکی دیبا امکانپذیر میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط استفاده از دندانپزشکی اقساطی میتوانید با شماره های کلینیک دندانپزشکی دیبا تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم بالا منتظر تماس از طرف همکاران ما باشید.

بلیچینگ دندان

زیبایی دندان با روش بلیچینگ در دندانپزشکی دیبا

برای بسیاری از افراد دندان‌های سفید و درخشان یکی از عوامل زیبایی و جذابیت صورت است. بسیاری از مردم به دلایل مختلف از رنگ دندان‌های خود راضی نیستند و به دنبال راه‌هایی برای سفید کردن آن‌ها هستند. یکی از روش‌های موثر و پرطرفدار برای سفید کردن دندان‌ها، استفاده از روش‌ بلیچینگ در دندانپزشکی است. در این مقاله قصد داریم به شما درباره این روش، مزایا و معایب آن، نحوه انجام آن و نکات مراقبتی پس از آن بگوییم.

چه زمانی نیاز به بلیچینگ یا سفید کردن دندان‌ها دارید؟

رنگ دندان‌ها تحت تأثیر عوامل مختلفی مثل ژنتیک، سن، تغذیه، عادات بد سبک زندگی مثل سیگار کشیدن، مصرف قهوه، چای، آبمیوه و نوشابه‌های رنگی، برخی داروها، فلوراید زیاد در آب و … تغییر می‌کند. بعضی از این عوامل قابل کنترل هستند و با تغییر سبک زندگی و رعایت بهداشت دهان و دندان می‌توان رنگ دندان‌ها را حفظ کرد. اما بعضی از عوامل قابل کنترل نیستند و باعث می‌شوند که رنگ دندان‌ها به مرور زمان تیره شود. در این صورت، ممکن است شخص احساس ناراحتی و کمبود اعتماد به نفس کند و بخواهد با استفاده از روش‌های بلیچینگ دندان، رنگ دلخواه دندان خود را به دست آورد.

کامپوزیت دندان

زیبایی دندان با روش کامپوزیت در دندانپزشکی دیبا

کامپوزیت دندان یکی از روش های مدرن و پرطرفدار در دندانپزشکی زیبایی و دندانپزشکی درمانی است که با استفاده از مواد خمیری شکل به رنگ دندان، می تواند دندان های آسیب دیده، شکسته، کج، نامرتب، فاصله دار یا زرد را بهبود بخشد و زیبایی لبخند شما را افزایش دهد. این روش درمانی و زیبایی بخش، علاوه بر اینکه نتایج شگفت انگیز و طبیعی ای را به همراه دارد، مزایای دیگری هم دارد که در این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید تا با کامپوزیت دندان و جزئیات آن بیشتر آشنا شوید.

 • پر کردن حفره های ناشی از پوسیدگی دندان با کامپوزیت :

  گاهی اوقات به علت عدم رعایت بهداشت دهان و دندان، باکتری های موجود در لثه واسطه پلاک های دندان، حفره هایی بر اثر پوسیدگی در سطح چسبیده به عاج يا مينای يك يا چند دندان ايجاد كرده و باعث دردهای شديدی در ناحیه پوسیده می شود. در این موارد، دندانپزشک با حفاری و تمیز کردن حفره پوسیدگی، آن را با کامپوزیت پر می کند و از گسترش پوسیدگی جلوگیری می کند. این روش درمانی قدرت و استحکام را به دندان بر می گرداند و درد دندان و حساسیت آن را کاهش می دهد.

 • ترمیم دندان های شکسته با کامپوزیت:

  گاهی اوقات به علت ضربه، تصادف یا جویدن مواد سخت، ممکن است دندان ها دچار شکستگی شوند یا ترک بخورند. در این موارد، با استفاده از کامپوزیت، می توان قسمت شکسته یا ترک خورده دندان را ترمیم کرد و به شکل اولیه برگرداند. این روش درمانی به دندان آسیب دیده زیبایی میبخشد و آن را با سایر دندان ها هماهنگ مینماید و از عفونت و التهاب دندان جلوگیری می کند.

 • بهبود زاویه و فاصله دندان ها با استفاده از کامپوزیت:

  بعضی از افراد به علت عوامل ژنتیکی، هورمونی یا عادات بد مثل ناخن جویدن، دچار دندان های کج، نامرتب، فاصله دار یا جلو زده می شوند. در این موارد، با استفاده از کامپوزیت، می توان زاویه و فاصله دندان ها را تصحیح کرد و به آن ها شکل مناسب و زیبا داد. این روش درمانی با استفاده از کامپوزیت علاوه بر اینکه به لبخند شما زیبایی میبخشد؛ از خطرات ناشی از دندان های نامرتب مثل ایجاد جرم دندان، پس رفتگی لثه، خوردگی عضلات صورت و … جلوگیری مي كند.

 • روشن کردن رنگ دندان هابا استفاده از کامپوزیت:

  بعضي از افراد به علت عادات بدی مثل سيگار كشيدن، مصرف زیاد قهوه و چای یا خوردن بعضی از غذاهاي رنگی، دچار تغيير رنگ يا ایجاد لكه زرد در سطح دندان ها می شوند. در اين موارد، با استفاده از كامپوزيت، مي توان قسمت لكه زده يا تغيير رنگ يافته دندان را پوشش داد و به آن ها رنگ سفيد و درخشان بخشيد. اين روش درمانی به لبخند شما زيبایی می دهد و اعتماد به نفس شما را بالا می برد.

لمینت دندان

زیبایی دندان با روش لمینت در دندانپزشکی دیبا

لمینت دندان یک روش زیبایی و درمان دندان است که با استفاده از پوشش‌های نازک و شفاف از جنس سرامیک ، ظاهر دندان‌های فرد را بهبود می‌بخشد. لمینت دندان می‌تواند از نظر رنگ، شکل، اندازه و ترازبندی دندان‌ها تغییرات مثبت ایجاد کند و به دست آوردن لبخند زیبا را آسان‌تر کند. لمینت دندان همچنین یک گزینه مقرون به صرفه است که نسبت به سایر روش‌های زیبایی دندان هزینه کمتری دارد. در این مقاله قصد داریم به شما در مورد لمینت دندان، انواع آن، فواید و عوارض آن، هزینه آن و نحوه انجام آن اطلاعات بدهیم.

برای نصب لمینت دندان، ابتدا پزشک با توجه به شرایط دندان شما، نوع و تعداد لمینت‌های مورد نظر را تعیین می‌کند. سپس با استفاده از چسب خاص، لمینت‌ها را به سطح دندان محکم می‌کند. برخی از لمینت‌ها نیاز به تراش 0.5 تا 1 میلی‌متر از سطح دندان برای جاسازی بهتر دارند. در کل برای لمینیت از سطح دندان برداشته میشود

ایمپلنت دندان

زیبایی دندان با روش ایمپلنت در دندانپزشکی دیبا

با استفاده از ایمپلنت های دندانی، امروزه مشکل بی دندانی به کلی ریشه کن شده است و بیمار با استفاده از ایمپلنت که نوعی پایه تیتانیومی سازگار با سلولهای بدن است، دیگر مشکل بی دندانی را تجربه نخواهد کرد.

ایمپلنتولوژی حاصل آخرین تحقیقات و تکنولوژی های روز دنیاست. کلینیک دندانپزشکی دیبا با بهره گیری از آخرین مند روز دنیا و پیشرفته ترین تجهیزات دندانپزشکی، کلیه خدمات ایمپلنت های دندانی را به صورت متفاوتی ارائه میدهد.

همچنین کلینیک دندانپزشکی دیبا مفتخر است کلیه خدمات در خصوص جراحی های پیشرفته با آخرین تجهیزات روز دنیا را به صورت ویژه ای به شما عزیزان ارائه دهد.
کلینیک دندانپزشکی دیبا برای تضمین بهترین کیفیت ایمپلنت، از برند های کره ای دایو DIO و دنتیس DENTIS استفاده می کند.

برای نصب ایمپلنت دندان نیاز به شرایط خاصی است، از جمله:

 • سن بالای ۱۸ سال
 • سلامت عمومی بدن و دهان
 • عدم وجود بیماری‌های خونی، قلبی، دیابتی، ایمنی و عفونی
 • عدم مصرف دخانیات و الکل
 • داشتن استخوان فک کافی و مناسب برای نگهداری ایمپلنت

نظرات مراجعه‌کنندگان کلینیک دندانپزشکی دیبا

خانم داورپناه

لیفت لثه و 18 واحد کامپوزیت ونیر انجام دادم و خیلی راضی هستم، پیشنهاد میکنم بیاید اینجا حتما! سمت شهرک غرب هم هستن.

خانم محمدی

با اینکه تو شهر خودمون، بندرعباس، دندونپزشکهای کاربلدی هستن، اما من با شناخت کامل، کلینیک دیبا رو انتخاب کردم و از خدماتی که گرفتم بسیار راضیم! اول جراحی فرنوم لب انجام دادم، بعدش فاصله بین دندونام که زیاد بود رو کم کردن و بعدش هم 16 واحد کامپوزیت زیبایی؛ خیلی راضیم

خانم اقیانوسی

از فردیس کرج اومدم تا شهرک غرب، لیفت لثه انجام دادم و 8 واحد کامپوزیت ونیر، فقط بخاطر کیفیت و زیباییشون، بهتون پیشنهاد میکنم کلینیک دیبا رو از دست ندید

خانم امانپور

بنظر من کامپوزیت زیبایی باید طوری باشه که طبیعی بنظر بیاد و کسی نتونه به این راحتی ها حدس بزنه؛ من کلینیک دیبا رو انتخاب کردم چون از نمونه کارهای این کلینیک، طبیعی تر پیدا نکردم. 8 واحد کامپوزیت زیبایی سوئیسی انجام دادم که کاملا راضیم!

با تکمیل کردن فرم پایین، همین الآن نوبت خود را ثبت نمایید!