مجموعه ویدیوهای نمونه کار دندانپزشکی زیبایی در کلینیک دندانپزشکی دیبا

دندانپزشکی زیبایی یک شاخه از علم دندانپزشکی است که به بهبود ظاهر دندان‌ها و لبخند افراد می‌پردازد. این شاخه از دندانپزشکی با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های مختلف، می‌تواند مشکلات زیبایی دندان‌ها را برطرف کند و باعث شود که افراد با اعتماد به نفس بیشتری لبخند بزنند. در ادامه برخی از نمونه کارهای دندانپزشکی زیبایی انجام شده در کلینیک دندانپزشکی دیبا برای آشنایی بیشتر شما با انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی به نمایش گذاشته شده اند:

کامپوزیت دندان، لمینت دندان، بلیچینگ دندان و ایمپلنت از جمله خدمات دندانپزشکی زیبایی هستند که برای استفاده از این خدمات در کلینیک دندانپزشکی دیبا، ابتدا شما باید با یکی از دندانپزشکان متخصص زیبایی در کلینیک دیبا مشورت کنید و از وضعیت دندان‌ها و لبخند خود آگاه شوید.

دندانپزشک می‌تواند با انجام معاینات و تست‌های لازم، روش‌های مناسب برای بهبود ظاهر دندان‌ها و لبخند را به شما پیشنهاد دهد و هزینه و مدت زمان مورد نیاز برای انجام اقدامات دندانپزشکی زیبایی را برای شما مشخص کند. بعد از انتخاب روش مورد نظر، برنامه‌ریزی لازم برای جلسات مورد نیاز شما با دندانپزشک و واحد پذیرش کلینیک دندانپزشکی دیبا با توجه به زمان‌های خالی شما و دندانپزشکتان انجام و رزرو وقت برای شما صورت می‌گیرد.

به طور معمول خدمات دندانپزشکی زیبایی برای همه افرادی که مایل به بهبود ظاهر دندان‌ها و لبخند خود هستند، مناسب است. البته برای انجام برخی از روش‌ها، باید شرایط سلامتی و دندانی خاصی داشته باشید که دندانپزشک متخصص زیبایی می‌تواند آن‌ها را بررسی کند و مشورت لازم را در اختیار شما قرار دهد. در طول انجام پروسه زیبایی، باید دقت کنید که به دستورات دندانپزشک متخصص زیبایی خود با ظرافت عمل کنید و از بهداشت دهان و دندان خود مراقبت کنید تا بتوانید نتیجه مطلوب را حاصل نمایید.

جهت دریافت مشاوره برای خدمات دندانپزشکی زیبایی مانند کامپوزیت دندان، لمینت دندان، بلیچینگ دندان و ایمپلنت شما میتوانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح تا 8 شب و روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 7 عصر به صورت تلفنی و یا در تمام هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه‌روز با پر کردن فرم زیر به صورت آنلاین از کلینیک دندانپزشکی دیبا درخواست نوبت داشته باشید.

ما در کلینیک دندانپزشکی دیبا برای اجرای کامپوزیت دندان مراحل زیر را انجام میدهیم :

 • معاینه و برنامه ریزی:

  در اولین مرحله، دندانپزشک وضعیت دندان های بیمار را معاینه می کند و نوع، مقدار و رنگ کامپوزیت مناسب را با نظر بیمار انتخاب می کند. همچنین، اگر لازم باشد، عکس رادیوگرافی از دندان ها گرفته می شود تا عمق و گسترش آسیب دیدگی دندان ها بررسی شود.

 • آماده سازی دندان:

  در مرحله دوم، دندانپزشک با استفاده از فرز های مناسب  قسمت آسیب دیده یا تغییر رنگ یافته دندان را تراش داده و سطح دندان را عاری از پوسیدگی می کند. سپس، با استفاده از یک ماده اسیدی(اسبد اچ)، سطح دندان را خشک و صاف می کند تا کامپوزیت بهتر به آن بچسبد. در مرحله بعد دندانپزشک از یک ماده بستر زیرین (bonding agent) استفاده می کند تا پایه ای برای چسبیدن کامپوزیت فراهم کند.

 • قرار دادن کامپوزیت:

  در این مرحله، دندانپزشک با استفاده از یک سرنگ خاص، کامپوزیت را به صورت لایه لایه بر روی سطح دندان قرار می دهد. بعد از هر لایه کامپوزیت، نور فرابنفش (UV)  به سطح دندان تابیده می شود تا کامپوزیت سفت و محکم شود. این عمل تا زمانی که شکل و حجم مناسب برای دندان به دست آید، تکرار می شود.

 • صیقل دادن و تمیز کردن:

  در آخرین مرحله، دندانپزشک با استفاده از فرز و دیسک های پرداخت مناسب، شکل و ابعاد نهایی کامپوزیت را تعیین می کند و هرگونه ناهمواری یا تیزی لبه را برطرف می کند. سپس، با استفاده از خمیر پالیش، سطح کامپوزیت را پولیش و درخشان میكند. در نهایت، با استفاده از آب و هوا( توسط پوار)، سطح دندان را تميز كرده و خشك مینماید.

02188376084-6

همواره پاسخگوی تماس شما هستیم