دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه ما

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه ما در کلینیک دیبا

بیمه تکمیلی بیمه ما یک بیمه خصوصی است که خدمات دندانپزشکی را پوشش می‌دهد. این بیمه شامل موارد زیر است:

پیشگیری و تشخیص: مانند معاینات دوره‌ای، پاک‌سازی دندان، رادیوگرافی دندان، و آزمایش‌های آزمایشگاهی.
درمان و ترمیم: مانند پر کردن دندان، درمان ریشه دندان، ترمیم دندان شکسته یا فاسد، و جراحی دهان و لثه.
زیبایی و بهبود ظاهر: مانند سفید کردن دندان، اصلاح اشکالات دندان، نصب تاج یا پل دندان، و ایمپلنت دندان.
ارتودنسی و اصلاح فک: مانند نصب دستگاه دندان، جابجایی فک، و جراحی فک.
بسته به نوع بیمه تکمیلی بیمه ما که انتخاب می‌کنید، شما می‌توانید از درصدهای مختلف بازپرداخت برای خدمات دندانپزشکی بهره‌مند شوید. برای اطلاعات بیشتر درباره بسته‌ها و قیمت‌های بیمه تکمیلی بیمه ما، لطفا به سایت رسمی مراجعه کنید.

دریافت نوبت ویزیت کلینیک دندانپزشکی دیبا

02188376084-6

همواره پاسخگوی تماس شما هستیم

دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه ما

دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه ما، یک بیمه خصوصی است که در سال ۱۳۹۹ تاسیس شده است. این بیمه، با هدف ارائه خدمات دندانپزشکی با کیفیت و قیمت مناسب به مردم ایران، فعالیت خود را آغاز کرده است. این بیمه، با همکاری دندانپزشکان مجرب و متخصص، انواع درمان‌های دندانپزشکی را از جمله ایمپلنت، ارتودنسی، ترمیمی، زیبایی، پیشگیری و غیره را با تخفیف‌های ویژه ارائه می‌دهد. این بیمه، با داشتن سامانه اینترنتی و اپلیکیشن موبایل، امکان ثبت‌نام، انتخاب دندانپزشک، رزرو نوبت، پرداخت آنلاین و ارتباط با پشتیبانی را برای بیمه‌گزاران فراهم کرده است.

چرا باید از دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه ما استفاده کنیم؟

دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه ما، مزایای زیادی نسبت به بیمه‌های دیگر دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

کاهش هزینه‌های درمان

از آنجا که این بیمه، با دندانپزشکان متعهد و متخصص همکاری می‌کند، می‌تواند خدمات دندانپزشکی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه کند. این بیمه، تخفیف‌های ویژه‌ای را برای بیمه‌گزاران خود در نظر گرفته است که می‌تواند هزینه‌های درمان را تا ۶۰ درصد کاهش دهد. برای مثال، یک ایمپلنت دندانی حدود ۱۰ میلیون تومان، با استفاده از این بیمه، می‌تواند با حدود ۴ میلیون تومان انجام شود.

انتخاب آزاد دندانپزشک

از آنجا که این بیمه، با دندانپزشکان مجرب و متخصص در سراسر کشور همکاری می‌کند، بیمه‌گزاران می‌توانند دندانپزشک مورد نظر خود را از بین لیست دندانپزشکان همکار، انتخاب کنند. این امر، باعث می‌شود که بیمه‌گزاران از کیفیت و اعتماد به دندانپزشک خود مطمئن باشند و راحت‌تر از خدمات دندانپزشکی استفاده کنند.

سهولت و سرعت در انجام امور

از آنجا که این بیمه، با استفاده از سامانه اینترنتی و اپلیکیشن موبایل، امکان ثبت‌نام، انتخاب دندانپزشک، رزرو نوبت، پرداخت آنلاین و ارتباط با پشتیبانی را برای بیمه‌گزاران فراهم کرده است، می‌تواند امور را برای آن‌ها ساده و سریع کند. بیمه‌گزاران نیازی ندارند که برای انجام امور، به دفتر بیمه مراجعه کنند یا با تلفن تماس بگیرند. همه چیز را می‌توانند با چند کلیک از طریق سامانه یا اپلیکیشن انجام دهند.

 

پرداخت هزینه و دریافت فاکتور

پس از انجام درمان، باید هزینه را به صورت آنلاین از طریق سامانه یا اپلیکیشن، پرداخت کنیم. می‌توانیم با استفاده از کارت بانکی، کیف پول الکترونیکی یا کد شارژ، هزینه را پرداخت کنیم. سپس فاکتور را از طریق پیامک یا ایمیل دریافت کنیم. فاکتور، شامل مشخصات دندانپزشک، نوع درمان، هزینه کل، تخفیف و هزینه پرداختی است.

نتیجه‌گیری

دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه ما، یک بیمه خصوصی است که خدمات دندانپزشکی را با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می‌دهد. این بیمه، با همکاری دندانپزشکان مجرب و متخصص، انواع درمان‌های دندانپزشکی را با تخفیف‌های ویژه ارائه می‌دهد.

این بیمه، با داشتن سامانه اینترنتی و اپلیکیشن موبایل، امکان ثبت‌نام، انتخاب دندانپزشک، رزرو نوبت، پرداخت آنلاین و ارتباط با پشتیبانی را برای بیمه‌گزاران فراهم کرده است. اگر شما هم می‌خواهید از این بیمه استفاده کنید، باید با پزشک خود مشورت کنید و از همه جنبه‌های آن آگاه شوید.

کلینیک دندانپزشکی دیبا از جمله مراکزیست که با بیمه ما طرف قرارداد بوده و آماده خدمت رسانیست. ازجمله خدمات این کلینیک میتوان به کامپوزیت زیبایی، ایمپلنت و جراحی ها و خدمات درمانیست. برای مشاهده نمونه کارهای زیبایی کلینیک دندانپزشکی دیبا روی اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

  • آیا دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه ما، با بیمه‌های دولتی سازگار است؟ بله، این بیمه، با بیمه‌های دولتی مانند بیمه سلامت و بیمه تامین اجتماعی، سازگار است. شما می‌توانید از خدمات دندانپزشکی این بیمه، به عنوان تکمیل بیمه‌های دولتی، استفاده کنید.

  • آیا دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه ما، محدودیت زمانی دارد؟ خیر، این بیمه، محدودیت زمانی ندارد. شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز دارید، از خدمات دندانپزشکی این بیمه، استفاده کنید.

  • آیا دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه ما، محدودیت مالی دارد؟ خیر، این بیمه، محدودیت مالی ندارد. شما می‌توانید از هر نوع درمان دندانپزشکی که نیاز دارید، با تخفیف‌های ویژه، استفاده کنید.