بیمه تکمیلی بیمه دانا

دندانپزشکی بیمه دانا در کلینیک دندانپزشکی دیبا

بیمه تکمیلی بیمه دانا یکی از شرکت‌های بیمه در کشور است که خدمات درمانی را به صورت گروهی به شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه می‌دهد. برخی از خدمات دندانپزشکی که بیمه تکمیلی دانا پوشش می‌دهد عبارتند از:

 • پر کردن دندان با مواد ترمیمی مختلف
 • عصب کشی دندان با روش‌های مدرن و کم درد
 • روکش دندان با سرامیک، کامپوزیت، زیرکونیا و …
 • پروتز دندان با انواع مختلف مانند پل، توری، ایمپلنت و …
 • جراحی دندان شامل کشیدن دندان، جراحی لثه، جراحی فک و صورت و …
 • ارتودنسی یا تراز کردن دندان‌ها با استفاده از آچار، براکت، زبانه و …

  چرا باید از دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه دانا استفاده کنیم؟

  دندانپزشکی بیمه تکمیلی بیمه دانا، مزایای زیادی نسبت به بیمه‌های دیگر دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

  کاهش هزینه‌های درمان

  از آنجا که این بیمه، با دندانپزشکان متعهد و متخصص همکاری می‌کند، می‌تواند خدمات دندانپزشکی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه کند. این بیمه، تخفیف‌های ویژه‌ای را برای بیمه‌گزاران خود در نظر گرفته است که می‌تواند هزینه‌های درمان را تا ۴۰ درصد کاهش دهد. برای مثال، یک ایمپلنت دندانی که معمولاً حدود ۱۰ میلیون تومان هزینه دارد، با استفاده از این بیمه، می‌تواند با حدود ۶ میلیون تومان انجام شود.

  انتخاب آزاد دندانپزشک

  از آنجا که این بیمه، با دندانپزشکان مجرب و متخصص در سراسر کشور همکاری می‌کند، بیمه‌گزاران می‌توانند دندانپزشک مورد نظر خود را از بین لیست دندانپزشکان همکار، انتخاب کنند. این امر، باعث می‌شود که بیمه‌گزاران از کیفیت و اعتماد به دندانپزشک خود مطمئن باشند و راحت‌تر از خدمات دندانپزشکی استفاده کنند.

  سهولت و سرعت در انجام امور

  از آنجا که این بیمه، با استفاده از سامانه اینترنتی و اپلیکیشن موبایل، امکان ثبت‌نام، انتخاب دندانپزشک، رزرو نوبت، پرداخت آنلاین و ارتباط با پشتیبانی را برای بیمه‌گزاران فراهم کرده است، می‌تواند امور را برای آن‌ها ساده و سریع کند. بیمه‌گزاران نیازی ندارند که برای انجام امور، به دفتر بیمه مراجعه کنند یا با تلفن تماس بگیرند. همه چیز را می‌توانند با چند کلیک از طریق سامانه یا اپلیکیشن انجام دهند.

درخواست نوبت ویزیت از کلینیک دندانپزشکی دیبا

02188376084-6

همواره پاسخگوی تماس شما هستیم